Dołącz do Interdyscyplinarnego Koła Naukowego 3W (Woda-Wodór-Węgiel)!

.

Wejdź w świat 3W!

Istnieje wiele sposobów na zapewnienie przyszłym pokoleniom lepszej przyszłości – z czystym powietrzem, dostatkiem wody, zeroemisyjną energetyką. Aby umożliwić powstawanie i rozwój nowoczesnych technologii i projektów, potrzebne są warunki, które będą sprzyjały kreatywnemu, innowacyjnemu działaniu i odkrywaniu nowych ścieżek.

Wierzymy, że nauka jest przyszłością, dlatego chcemy wspierać młodych, zdolnych i ambitnych naukowców w ich rozwoju. Z początkiem roku akademickiego 2023/2024 otwieramy dla Was

Interdyscyplinarne Koło Naukowe 3W.

Koło zostało stworzone z myślą o wizjonerach i pasjonatach nowoczesnych technologii opartych o wodę, wodór i węgiel, którzy chcą wymieniać się wiedzą i doświadczeniem, poszerzać horyzonty i realizować ciekawe projekty rozwojowe w kraju i za granicą. Interdyscyplinarne Koło Naukowe 3W zostało objęte patronatem Interdyscyplinarnego Centrum 3W (ICI 3W), które zrzesza 20 czołowych polskich uczelni technicznych i Sieć Badawczą Łukasiewicz.

ICI 3W będzie wspierać finansowo i merytorycznie działalność Koła poprzez m.in.:
 - lokalne i ogólnopolskie seminaria naukowe
 - warsztaty naukowe
 - wyjazdy studyjne
 - konferencje
 - publikacje naukowe

Zgłoś się do nas!

Jeśli jesteś zainteresowany nowymi technologiami w obszarze wody, wodoru i węgla i chcesz realizować ciekawe projekty badawcze oraz naukowe:

- wyślij maila na adres: 3W@bgk.pl
- napisz na jakiej Uczelni/Wydziale/kierunku studiujesz oraz na którym roku studiów jesteś,
- opisz krótko (maks. 500 znaków), dlaczego chciałbyś/chciałabyś dołączyć do Interdyscyplinarnego Koła Naukowego 3W i który z zasobów (woda, wodór, węgiel) interesuje Cię najbardziej,
- nie zapomnij o dołączeniu swoich danych kontaktowych, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w nowym roku akademickim.